عرضه محصولات برترین برندها در نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان

عرضه محصولات برترین برندها در نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان

1396/12/5 3073 0

عرضه محصولات برترین برندها در نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی اصفهان از هفتم اسفندماه آغاز می‌شود و برترین برندهای فعال در این عرصه، آخرین محصولات و کالاهای خود را در این نمایشگاه عرضه خواهند کرد.

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که شرکت‌ها و برندهای صاحب‌نام لوازم خانگی، محصولات و دستاوردهای خود را در معرض بازدید و خرید مردم اصفهان قرار خواهند داد.
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی اصفهان که تا یازدهم اسفندماه و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت، در ۹۲۰۰ مترمربع فضای کل و پنج هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود و ۶۰ شرکت محصولات خود را در معرض بازدید عمومی قرار می‌دهند.
شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، قم، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی و نمایندگان چهار کشور آلمان، انگلیس، چین و کره جنوبی هم در نمایشگاه لوازم خانگی امسال حضور دارند که به ارائه آخرین محصولات لوازم خانگی برقی کوچک و بزرگ، لوازم صوتی و تصویری، ظروف چینی و بلور و پشتیبانی و خدمات پس از فروش می‌پردازند.
چینی زرین، چینی توس، بلومبرگ، مجیک، کارشر، بوریل، پاناسونیک، ال‌جی، امرسان، دوو، فریدولین، الکترواستیل، هایر، اسنوا، ایندزیت، ایران ناسیونال، بوش و سونی از جمله مطرح‌ترین برندهایی به شمار می‌روند که در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی اصفهان حضور خواهند داشت.
مهمترین اصل در برگزاری نمایشگاه امسال لوازم خانگی، برنامه‌ریزی و عملکرد بر اساس تقویم‌ پیشنهادی نمایشگاه بوده است. همچنین در این نمایشگاه تلاش شده بیشترین رضایت برای مشارکت کنندگان در نمایشگاه فراهم آید و در کنار آن، شرایط بسیار مطلوبی برای بازدیدکنندگان ایجاد شود.
برندسازی لوازم خانگی در حوزه نمایشگاهی نیز دیگر اولویت برگزاری این نمایشگاه بوده که در کنار ایجاد تعلق خاطر میان کالا و خدمات و مصرف کننده، شرایط مطلوبی را برای مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان ایجاد خواهد کرد.
علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روزهای هفتم تا یازدهم اسفندماه به پل شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر